אודותינו

חברת סול, המתמחה בהקמת אוהלים והצללות מזה 20 שנה, הינה החברה הגדולה והמובילה כיום בתחום הקירוי וההצללה.
הניסיון הרב שצברנו עם השנים הפגיש אותנו עם אינספור אירועים, במגזר העסקי והפרטי כאחד, ואנו מתמחים בהקמת אירועי חברה, אירועי קד"מ, אירועים פרטיים, תערוכות, כנסים ועוד, בכל סדר גודל ובטווח תקציבי נרחב. היצע האוהלים וההצללות שאנו מעניקים הינו גדול ורחב, וכולל: הצללות דקורטיביות ואוהלים, אוהלי אירוח, אוהלי טיפולים, השכרת ציוד לאירועים, הפקות אירועים אלטרנטיביים ועוד. אנו מציעים מגוון פתרונות לאירועים בכל מזג אוויר, ומספקים אוהלי חורף המגנים מפני גשם ועמידים בפני מזג אוויר סוער, כמו גם אוהלים והצללות המגנים מפני השמש.
בין האוהלים וההצללות שלנו ניתן למצוא אוהלי לייקרה דקורטיביים, אוהלי דריל, רשתות צל בצבעים ועוביים שונים, אוהלים מתנפחים ועוד, וזאת תוך הקפדה בלתי מתפשרת על איכות החומרים וביצוע הקמה בטיחותית ביותר, אביזרי העיצוב המיוחדים שלנו , הריהוט החדשני והתאורה המעוצבת, יוצרים יחדיו אווירה קסומה וייחודית שהופכת כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלב ומעניקים להם ייעוץ והכוונה לכל אורך הדרך, המקצועיות והבטיחות הינם נר לרגלינו, ופתרונות הקירוי שלנו עומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים. אנו דואגים למכלול הביטוחים המקצועיים המחייבים, המלווים את האירוע מרגע הקמתו. צוות ההקמה המיומן שלנו ידאג לכל הפרטים, מהגדולים ועד הקטנים ביותר, שכן אנו מאמינים שתשומת הלב לפרטים היא זו שהופכת כל אירוע לחלום שמתגשם.
האיכות הבלתי מתפשרת, הניסיון הרב והפן העיצובי המיוחד שלנו, מסייעים לנו להעניק את הפתרון הנכון ביותר עבור לקוחותינו, וכך להפוך כל אירוע, פעם אחר פעם, לאירוע של פעם בחיים אנו בחברת סול, מאמינים כי אירוע חוויתי ובלתי נשכח הינו תוצאה של מענה מדויק על הצרכים והרצונות של הלקוח, בד בבד עם תכנון נכון ועיצוב יצירתי ומעורר השראה. הניסיון והידע שצברנו עם השנים, מסייעים בעדנו להעניק ללקוחותינו את האירוע המושלם והנכון ביותר עבורם.

Open chat
דילוג לתוכן